Başlangıç olarak hırdavat sektörüne odaklı ilerleyerek, Ar-Ge çalışmaları ile sektördeki eksikleri tamamlayacak şekilde tasarımı ve yapımı Horegan’a ait olan kalıplar mevcut olup,  bir çok firmayı yurtdışı alımlarından kurtarıp daha az maliyet ile iş ortağı olabilme fırsatı yakalamaktadır.

Tecrübeli ekibi yapmış olduğu Ar-Ge çalışmaları ile kendisine ait ürün tasarımı ve üretim teknikleri sayesinde rakipleri ile arasında ciddi bir fark yaratmaktadır. En büyük iddiası; kaliteli ürünü, aynı segment ürüne kıyasla daha uygun fiyata sunmaktır.

Bu yaklaşımla türkiyedeki potansiyel büyüklükteki bir çok müşteri ile iş ortaklığını sürdürerek, ürün çeşitliliğinde de hırdavat sektöründe kendisini kanıtlamıştır.

Hırdavat sektörü ile birlikte otomotiv ve yan sanayi ürünlerine ait plastik aksanları üretme konusunda tecrübe edinen Horegan Efe varlığını korurken yenilikçi çalışmalarını arttırma vizyonuna sahiptir.

120t – 320t arasında plastik ürün baskı kapasitesine sahip üretim hattımızın üretim süreçlerini (hammadde kalitesi, gramajı, baskı süresini, ürün adetini) izlenebilir kılarak şeffaf bir üretim politikasıyla sunuyoruz. Tüm üretimler gerçekleştikten sonra kalite raporları ile ürünleri teslim ediyoruz. Tüm süreçlere hakim olmamız, bize sürdürülebilir kalite ve sürekli iyileştirme dinamiklerini sağlıyor.