• info@horeganefe.com
  • +90 549 430 04 48 | +90 553 964 32 52 |
Kurumsal - Horeganefe

Hakkımızda

Horeganefe olarak Manisa organize sanayide yer alan plastik enjeksiyon üretimleri gerçekleştiren firmayız. Horeganefe Hırdavat, Otomotiv ve Beyaz Eşya sektörlerine yönelik Ar-GE, Tasarım, Kalıp ve Plastik Enjeksiyon parça üretimi yapmaktadır. Yönetim kadrosunun sektör içindeki 15 yıllık deneyimi, kurulduğu andan itibaren global markalarla iş ortaklığı yapmayı sağlamıştır. Horeganefe rakiplerinin aksine farklı bakış açısıyla sektörde yer edinmeye çalışarak güçlü bir ivme kazanıyor.

Farklı bakış açımızı özetleyecek olursak; başlangıç olarak hırdavat sektörüne odaklı ilerleyerek, Ar-Ge çalışmaları ile sektördeki eksikleri tamamlayacak şekilde tasarımı ve yapımı Horegan’a ait olan kalıplar mevcut olup,  bir çok firmayı yurtdışı alımlarından kurtarıp daha az maliyet ile iş ortağı olabilme fırsatı yakalamaktadır.

Tecrübeli ekibi yapmış olduğu Ar-Ge çalışmaları ile kendisine ait ürün tasarımı ve üretim teknikleri sayesinde rakipleri ile arasında ciddi bir fark yaratmaktadır. En büyük iddiası; kaliteli ürünü, aynı segment ürüne kıyasla daha uygun fiyata sunmaktır.

Bu yaklaşımla türkiyedeki potansiyel büyüklükteki bir çok müşteri ile iş ortaklığını sürdürerek, ürün çeşitliliğinde de hırdavat sektöründe kendisini kanıtlamıştır.

Hırdavat sektörü ile birlikte otomotiv ve yan sanayi ürünlerine ait plastik aksanları üretme konusunda tecrübe edinen Horegan Efe varlığını korurken yenilikçi çalışmalarını arttırma vizyonuna sahiptir.

120t – 320t arasında plastik ürün baskı kapasitesine sahip üretim hattımızın üretim süreçlerini (hammadde kalitesi, gramajı, baskı süresini, ürün adetini) izlenebilir kılarak şeffaf bir üretim politikasıyla sunuyoruz. Tüm üretimler gerçekleştikten sonra kalite raporları ile ürünleri teslim ediyoruz. Tüm süreçlere hakim olmamız, bize sürdürülebilir kalite ve sürekli iyileştirme dinamiklerini sağlıyor.

İzlenebilirlik sistemi, etkin ve sürdürülebilir bir üretim için gereklidir. Verimlilik, doğruluk, görünürlük ve güvenirlik sağlamakla beraber zincirin herhangi bir aşamasında üretici, tedarikçi ve müşteriler paylaşılabilen gerçek zamanlı bilgi sağlamaktadır. En işlevsel olan yanı, tüm bilgilere ulaşılabilmesi ve kayıt altına alınması, böylece geriye dönük takibinin yapılabilmesi işlemidir.

Bu sistem sayesinde üretim sürecinde iyileştirilebilecek herhangi bir girdiyi tespit etme konusunda hızlı karar alabilen Horegan zamandan tasarruf ederek, hurdaya ayrılacak değerlerin önüne geçerek, tecrübe ettiği sorunların tekrarlanmaması adına tedbirler alabilmektedir.

Tüm bunları özetleyecek olursak; sistemin temel amacı üretim sürecini hızlandırmak, oluşan kayıpları net bir şekilde analiz edip ortadan kaldırmak ve bunun sonucunda iddialı birim fiyatları ile müşteri memnuniyetini arttırmaktır.